سیستم  ویدئویی DINION IP حرارتی 8000

سیستم  ویدئویی DINION IP حرارتی 8000اطمینان از تشخیص زود هنگام

 

عملکرد حرارتی عالی

دوربین DINION IP Thermal 8000 دارای عملکرد حرارتی است و دارای تجزیه و تحلیل هوشمند و عالی و مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است. این دوربین یک جایگزین آسان برای Bosch VOT-320 است. دوربین DINION IP Thermal 8000 دارای یک رزولوشن QVGA یا VGA است. بالاترین رزولوشن و قابلیت حرارتی در دوربین های مداربسته ، جزئیاتی عالی از صحنه را ارائه می دهد و اطلاعات را برای کاربران آسان تر می کند .

 

تصویربرداری حرارتی همراه با تجزیه و تحلیل هوشمند

چیزی که باعث می شود دوربین DINION IP Thermal 8000 بسیار ویژه باشد ترکیبی از تصویربرداری حرارتی و تصویر برداری استاندارد هوشمند و تجزیه و تحلیل ویدئو در حاشیه میباشد . ترکیب این ویژگی ها باعث می شود که دوربین مناسب برای برنامه های کاربردی حیاتی باشد که نیاز به تجزیه و تحلیل محتوای ویدئو در فاصله های بزرگ تا 610 متر دارند . تجزیه و تحلیل هوشمند هوشمند به طور خاص برای محیط های سخت طراحی شده است، ارائه یک راه حل نهایی برای تجزیه و تحلیل ویدئو

این قابلیت تمایز بین حوادث امنیتی واقعی و محرک های کاذب را میشناسد. مانند محیط های چالش انگیز و یا کاربرد هایی که نیاز به تجزیه و تحلیل محتوای ویدئو در فاصله های بزرگ را دارند .

ویژگی اصلی

به لطف فیلمبرداری ترکیبی حرارتی و تجزیه و تحلیل هوشمند ویدیو، تشخیص زوده تا فاصله تا 610 متر را فراهم می کند.

طراحی شده برای استفاده در فضای باز (مقاوم در برابر خوردگی، مطابق با آزمون EN 50130-5، با مقاومت در برابر نمک آزمایش شده تا 1000 ساعت نمک / رطوبت)

کیفیت QVGA و VGA ارائه می دهد

جایگزینی آسان VOT-320

کاربرد ها

دوربین DINION IP Thermal 8000 با عملکرد حرارتی عالی، ساخته شده است در تجزیه و تحلیل هوشمند و مقاومت در برابر خوردگی برجسته است. این ایده آل برای برنامه های کاربردی حیاتی مانند حفاظت محیط اطراف فرودگاه ها، زیرساخت های حیاتی، ساختمان های دولتی و پل ها برای اطمینان از تشخیص زودهنگام در محیط هایی با دید محدود به علت شرایط ضعیف روشنایی، دود یا تاریکی کامل است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *