دوربین مدار بسته مایل استون Device Pack 10.0a

Milestone Systems اعلام کرد Device Pack 10.0a از سری دوربین مداربسته MOBOTIX MOVE خود پشتیبانی می کند.

اکتبر سال جاری و در حال حاضر از سری دوربین های MOBOTIX MOVE پشتیبانی می کند.

MOBOTIX MOVE یک خط تولید محصول مستقل است که همه ی نیاز های مشتریان را از از یک منابع تامین می کند. از “MOVE” برای استفاده قطعات مکانیکی حرکتی در دوربین ها استفاده می کند، به این معنی که MOBOTIX با خط مشی محصول قبلی خود، تنها سیستم های ویدئویی متمرکز را در بازار عرضه کرده است. خط تولید MOBOTIX MOVE اولین دستگاه های موتوری و اولین خط دوربین مبتنی بر ONVIF از MOBOTIX است.

ویپس Milestone Systems گفت ما خوشحالیم که اولین محصولات سازگار با ONVIF معرفی شده توسط MOBOTIX را حمایت کنیم، زیرا ما معتقدیم که این امر محصول ما را سریع تر به بازار عرضه می کند.

Device Pack 10.0aWith دستگاه بسته 10.0a، Milestone Systems همچنین از سیستم عامل جدید برای سری دوربین M600 MOBOTIX پشتیبانی می کند.

با Device Pack 10.0a، Milestone Systems همچنین از سیستم عامل جدید برای سری دوربین های MOBOTIX Mx6 پشتیبانی می کند. دوربین های Mx6 از یک CPU قدرتمند استفاده می کنند که در حالت Full HD به 34 فریم بر ثانیه می رسد. این باعث گرفتن تصویر بهتر از حرکت های سریع میشود . این سری دوربین ها دارای ظرفیت بیشتری برای برنامه های کاربردی نرم افزار مانند تجزیه و تحلیل حرکت 3D و ضبط پلاک ماشین ها در دوربین مدار بسته است. و این سری از دوربین مداربسته ها دارای ظرفیت بیشتر برای برنامه های کاربردی نرم افزار همچون آنالیز سه بعدی حرکت و خواندن پلاک ها میشود .

“فیلیپ هلمز، مدیر محصول MOBOTIX برای راه حل های ادغام می گوید : با خوبی استراتژی بازاریابی ما، Milestone Systems امروز یکی از بزرگترین شرکای فناوری MOBOTIX AG است. با توجه به تقاضای رو به رشد جهانی دوربین مداربسته برای امنیت مجازی ، ما بسیار خوشحالیم که انتشار پکیج Device 10.0a را اعلام می کنیم. ، که در حال حاضر هم ادغام کل دنیای دوربین MOBOTIX را به VMS Milestone می دهد سری MX6 IoT ما و همچنین آخرین دوربین های MOVE “

 

راه حل های امنیتی فیزیکی مبتنی بر دوربین مدار بسته IP

Milestone Systems اکنون بیش از 7،000 دستگاه را پشتیبانی می کند و 40٪ از رانندگان Milestone Systems در حال حاضر از طریق ONVIF یکپارچه شده اند ، یک انجمن صنعتی باز است که ترویج چهره های استاندارد شده برای همکاری مؤثر محصولات امنیتی فیزیکی مبتنی بر IP  را ترویج میدهد و فراهم می کند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *