VISIX دوربین تشخیص چهره شرکت 3xLOGIC

3xLOGIC محصولات متعدد و نوآوری های جدیدی از جمله دوربین تشخیص چهره VISIX را معرفی می کند

3xLOGIC، Inc.، ارائه دهنده یکپارچه و راه حل های امنیتی هوشمند و سه بار برنده Deloitte Technology Fast 500 .

اعلام کرد تعدادی از محصولات و نوآوری های جدید، به رهبری دوربین جدید تشخیص چهره این شرکت است.

 

3xLOGIC VISIX دوربین تشخیص چهره

هدفی خاص و کم هزینه ، دوربین 2MP لنز دوگانه برای تشخیص چهره ، شناسایی و اطلاع رسانی از افراد مورد نظر (POI). با استفاده از تجزیه و تحلیل مبتنی بر دوربین و برنامه منحصر به فرد تشخیص صورت 3xLOGIC  و برنامه تلفن همراه که کاربران می توانند تصاویر چهره گرفته شده را بررسی و افراد مورد نظر را برای قرار دادن در یک لیست تماشا در داخل دوربین را انتخاب کنند. علاوه بر اینها برای تشخیص چهره نیز می تواند  برای شناسایی افراد VIP یا برای شمارش دقیق افراد مورد استفاده قرار گیرد ”

با استفاده انحصاری از مدیریت مرکزی 3xLOGIC برنامه در حالت چند سایت  اجازه ی اضافه کردن POI  ها با استاندارد رمزگزاری شده AES برای یک یا چند دوربین مداربسته در چند محل به منظور اطلاع از طریق سرور یا برنامه تلفن همراه اضافه شده است.

“مشتریان برای یافتن راه حل کم هزینه برای تشخیص چهره فوری و اطلاع رسانی از افراد مورد نظر برای مدت زمان طولانی تلاش کرده اند. دوربین FR جدید ما، همراه با کاربری ، آسان برای استفاده از سرور و برنامه های کاربردی مبتنی بر وب و تلفن همراه میباشد ، و تکنولوژی تشخیص چهره اجازه دسترسی را به هر کاربر مرتبط به سرور پیام رسانی میدهد ، و همچنین برای خرده فروشان بزرگ که در تلاش برای کم کردن مجرمان تکراری، مزاحمت  و مشکل سرقت هستند مورد استفاده قرار می گیرد که

“همچنین مایک پو گفت :شناسایی صورت می تواند هم برای شمارش افراد  و هم شناسایی اشخاص مهم مورد استفاده قرار گیرد .”

 

VIGIL V250-16 ضبط ویدئو تحت شبکه (NVR)

برای افزایش خطوط ضبط لوازم شرکت، آنها یک کانال جدید ویدئویی 16 کانال کاملا یکپارچه و هوشمند اضافه می کنند. پیش از پیکربندی با نرم افزار مدیریت VIGIL VMS (VMS)، این 1U NVR یک پلت فرم مدیریت ویدئویی بسیار مقرون به صرفه است که تمام قابلیت های کلیدی سیستم VIGIL را ترکیب می کند. سهولت بی نظیر تنظیم و 16 پورت اختصاصی PoE برای چندین دستگاه آی پی میباشد .

V250-16 همچنین شامل هشدار، سریال و ورودی های صوتی است. کاربران می توانند کسب و کار خود را با ادغام با طیف گسترده ای از منابع داده ها از جمله Point-of-Sale، ATM، کنترل دسترسی، آلارم ها و دستگاه های صوتی نظارت کنند. سپس داده ها می توانند به ویدیو متصل شوند و قابل جستجو باشند و آلارم ها را براساس معیارهای انتخابی خاص انتخاب کنند.

محصول جدید V250-16 ما درخواست های زیادی را برای افزایش ظرفیت تعداد دوربین مدار بسته IP از مدل های محبوب 4 و 8 کاناله V250 ما را داشته است . مشتریان هم اکنون می توانند از تمام 16 قابلیت دوربین و بهبود پردازشگر برای پلتفرم و همه اینها در قیمت بسیار جذاب لذت ببرند.

 

 

ویندوز 10 در سرورهای VIGIL و infinias

ویندوز 10 در ژانویه 2019 در تمام سرورهای VIGIL و infinias و تمام دستگاه های ضبط کننده All-In-One عرضه خواهد شد. ویندوز 10، که ویژگی های بهبود یافته سازگاری سخت افزاری و همچنین افزایش امنیت را دارد و سازگاری 64 بیتی درستی در صنعت  ارائه می دهد  و 3xLOGIC همچنین یک محیط بازیابی جدید، ساده و کاربر پسند را در تمام سرورها معرفی می کند.

 

PoE (تغذیه بر روی ایترنت ) تقسیم کننده/توسعه دهنده

این جعبه کوچک باعث ایجاد یک صدای بزرگ در نمایشگاه ISC West 2018 شد. این یک Splitter / Extender PoE است که قابلیت اجرا کردن یک PoE CAT 5/6 را دارد . و آن را به دو بخش تقسیم کند، به این وسیله اجازه می دهد که نصب کننده یک دوربین اضافی را به مکان موجود اضافه کند، یک درب کنترل دسترسی با Infinias یا دو دوربین مداربسته را در بر بستر یک دوربین نصب کنند . برنامه های کاربردی برای این دستگاه شامل دوربین های IP، تشخیص حرارت یا اضافه کردن کنترل دسترسی می باشند.

 

به عنوان مثال، یک کاربر می تواند یک تصویرگر حرارتی را به یک دوربین مداربسته IP محل موجود اضافه کند تا لایه دیگری از حفاظت را فراهم کند. انژکتور +PoE در سوئیچ PoE مورد نیاز است تا قدرت اضافی را فراهم کند . Splitter پاورمشتری را قادر می سازد تا با استفاده از زیرساخت های کابل کشی موجود برای افزایش مانیتورینگ خود همراه صرفه جویی در وقت و هزینه نصب کابل و کابل استفاده شود  .

 

پشتیبانی از کارت SD 128 گیگابایت برای دستگاه چند سنسوره

مشتریان می توانند ظرفیت ذخیره سازی فعلی 64 گیگابایت را دو برابر کنند و از توانایی میزبانی VIGIL ServerOur خواسته مشتریان درخواست کردند و ما کردیم . سنسور داخلی 3xLOGIC در حال حاضر گزینه کارت SD را دارد. مشتریان می توانند ظرفیت ذخیره سازی فعلی 64 گیگابایت را دو برابر کنند و از توانایی میزبانی VIGIL Server بهره مند شوند، به دوربین اجازه می دهد تا ویدئو را به کارت حافظه SD داخلی ضبط کنند، با قابلیت جستجو کامل در VIGIL Client و در برنامه های View Lite II و infinias mobile میباشد .

یک راه حل واقعی همه جانبه، سنسور مادون قرمز منفعل (PIR)، ارتباط صوتی دو طرفه با سرور VIGIL و I / O دیجیتال اجازه می دهد که چند سنسور اعلام کننده هشدار دهند ، سیستم صوتی و ضبط ویدئویی ، همه در یک واحد کوچک باشد .

 

حفاظت برای مردم و اموال

“این محصولات جدید، تعهد ما را به ارائه خدمات به مشتریان از پیش تعیین شده، راه حل های پیشگیرانه امنیتی که کلید حفاظت بعدی برای افراد و ملک هستند، و نیز ارائه داده هایی ارائه می دهد که دیدگاه بی نظیر را در جنبه های عملیاتی کسب و کار خود برجسته می کنند. این تکنولوژی تشخیص چهره استراتژی ما را برای تهیه اطلاعات بسیار مفید و زمان واقعی که از سنسورهای حرارتی ما و دستگاه های لبه چند سنسور شروع شده است گسترش می دهد.

این محصولات جدید برجسته تعهد ما به ارائه پیشرفت غیر متمرکز راه حل های فعال امنیتی به مشتریان نشان میدهد ،

“که کلید سطح حفاظت برای افراد و اموال است، و نیز ارائه داده هایی که دیدگاه بی نظیری را در خصوص جنبه های عملیاتی کسب و کار خود ارائه می دهند . این تکنولوژی تشخیص چهره استراتژی ما را برای تهیه اطلاعات بسیار مفید در زمان واقعی که از سنسورهای حرارتی و دستگاه های غیر متمرکز چند سنسور شروع شده است گسترش می دهد.

“بیل هوبز مدیر فروش برای 3xLOGIC، اظهار داشت” توسعه جهانی 3xLOGIC به خوبی در حال انجام است و این نوآوری شرکای ما را با فرصت های جدیدی فراهم می کند و مشتریان خود را با اعتماد به آنها در محیط پیشرو، امن و هوشمندانه خدمات میدهند . “

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *