نسخه جدید برنامه های مدیریت ویدیو SeeTec

SeeTec نسخه جدید برنامه های مدیریت ویدیو SeeTec Cayuga و SeeTec BVI را راه اندازی کرد .

SeeTec، ارائه دهنده راه حل های نرم افزاری مدیریت ویدیو در اروپا، دومین انتشار محصولات خود را در سال 2018 راه اندازی می کند. نسخه اخیر R13 از نرم افزار مدیریت ویدیو SeeTec Cayuga همراه با یک رابط جدید و سطح آزاد نرم افزاری با پتانسیل کامل در اکو سیستم های امنیتی یکپارچه  و ارزش افزوده برای مشتریان و شرکت های بزرگ و سازمانی. SeeTec BVI، راه حل ویدئویی قابل تنظیم برای پشتیبانی از فرآیندهای کسب و کار، تحت نظر گرفتن یک الگو عملیات را به سمت کار زمان واقعی هدایت میکند .

یکی از مزایای اصلی SeeTec Cayuga همواره انعطاف پذیری آن است تا بتوان با استفاده از رابطها، به اکوسیستم های امنیتی  و کاربران متصل شوید. با آخرین نسخه R13 خود، SeeTec  که در حال حاضر یک ابزار نوآورانه را ارائه می دهد باعث می شود محیط های جامع متشکل از چند سیستم و برنامه کاربردی با یکدیگر تعامل داشته باشند .

گسترش رابط تجزیه و تحلیل SeeTec پشتیبانی از ادغام هر لبه یا راه حل تشخیص پلاک با دوربین مداربسته مبتنی بر سرور SeeTec رویداد رابط (SEI) ضمینه جدید برای اتصال نرم افزار مدیریت ویدئویی SeeTec Cayuga به محصولات امنیتی شخص ثالث میباشد . که با استفاده از انعطاف پذیری و رویکرد مبتنی بر همه رویدادها از برنامه های شخص ثالث مانند کنترل دسترسی، زنگ هشدار و بسیاری موارد دیگر می توانند در VMS تجسم شوند ، مثلا با نمایش آنها در نقشه ها و نقشه ی طبقات  یا باز کردن پخش زنده های مربوط به آن دوربین مدار بسته باشد .

 

پیاده سازی سیستم های امنیتی یکپارچه

این سیستم به اپراتورها یک دید بسیار بهتر و کاهش زمان به طور قابل توجهی نسبت به واکنش در مورد رخداد حوادث بحرانی میدهد . آندریاس کنراد، مدیر بازاریابی SeeTec، یک مزیت دیگر از رابط جدید را توضیح می دهد “همانطور که SEI یک رابط مستند و مستقل هستند ، شرکای تکنولوژی و راه حل های آن اکنون می توانند به راحتی پلاگین هایی را برای خودشان بسازند تا SeeTec Cayuga با محصول و نمونه کار شان متصل کنند .

“این امر، اجرای سیستم های یکپارچه امنیتی را تسهیل می کند، و ارزش افزوده ویژه ای را برای مشتریان شرکت های بزرگ و سازمانی فراهم می آورد. علاوه بر این، رویکرد مبتنی بر راه حل SeeTec را برجسته می کند. “

یکی دیگر از حرکت های ضروری در این راستا، گسترش سطح آنالیز SeeTec است که هم اکنون از یکپارچه سازی هر لبه یا راه حل تشخیص پلاک خودرو مبتنی بر سرور در بازار را پشتیبانی می کند.

 

پشتیبان گیری ویدیو بهبود یافته, خطا و عملکرد

یک سیستم اطلاع رسانی بهبود یافته با شفافیت کامل درباره وضعیت برنامه ریزی شده و پشتیبان گیری در حال اجرا را فراهم می کند

یک سیستم اطلاع رسانی پیشرفته، شفافیت کامل در مورد وضعیت پشتیبان گیری برنامه ریزی شده و مداوم را فراهم می کند. به رغم ویژگی های قابل استفاده در R13، قابلیت پشتیبان گیری ویدئویی در SeeTec Cayuga یک تغییر عمده ایجاد کرد. این اجازه می دهد تا پشتیبان گیری خودکار از ضبط ویدئو بر اساس برنامه زمان یا – که جدید است – در triggers رویداد. اگر عملیات پشتیبان قطع شود (به عنوان مثال هنگام استفاده از اتصالات Wi-Fi برای بارگیری اطلاعات از واحدهای متحرک مانند قطار یا تراموا)، می توان آن را به طور خودکار از سر گرفت. سیستم اطلاع رسانی بهبود یافته شفافیت کامل در مورد وضعیت پشتیبان گیری برنامه ریزی شده و مداوم را فراهم می کند. یکی

یکی از ویژگی های پیاده سازی شده در R13 عملکرد پشتیبانی ویدئو همراه دریافت یک بازسازی مهم seetec  میباشد . که این اجازه می دهد تا پشتیبان گیری خودکار از ضبط ویدئو بر اساس برنامه زمانبندی شده  یا روخداد جدید است – در trigger ها میباشد . اگر عملیات پشتیبان گیری قطع شود (به عنوان مثال، هنگام استفاده از اتصالات Wi-Fi برای بارگیری اطلاعات از واحدهای همراه مانند قطار یا تراموا ) می توان آن را به طور خودکار از سر گرفت . سیستم اطلاع رسانی بهبود یافته و بطور مداوم همراه شفافیت کامل در مورد وضعیت پشتیبان گیری برنامه ریزی شده را فراهم می کند. علاوه بر این، بسیاری از پیشرفت ها و قابلیت های کوچک تر بخشی از انتشار، ارائه ارزش افزوده و قابلیت استفاده بهتر است. به خصوص در پروژه های زیربنایی حیاتی، ضبط پیوسته حتی در صورت شکست یک سرور بسیار مهم است.

بنا براین تعدادی پیشرفت و قابلیت های کوچکتر و بخشی از این انتشار هستند که منجر به ارائه ارزش افزوده و قابلیت استفاده بهتر میشود .

برای حفظ شکاف ضبط به حداقل مطلق SeeTec Cayuga R13 از ضبط آینه ای پشتیبانی می کند به این معنی است که جریانهای ویدئویی که از دوربین مداربسته می آیند می توانند به طور همزمان بر روی دو سرور ثبت شوند علاوه بر این، پخش فیلم آرشیو بهینه شده است و در حال حاضر اجازه موقعیت یابی دقیق تر به جدول زمانی میشود . و همچنین بدون درز اقدام به پخش روان و معکوس میکند . آخرین نه کمترین ، میانگین CPU در سمت سرور می تواند تا 50٪ از طریق بهینه سازی در ارتباط بین اجزای داخلی کاهش یابد.

نظارت زنده روی بررسی ها و معاملات

 

مامورین امنیتی اکنون می توانند یک بار چندین صندوق نقدی را کنترل کند و فعالیت های مشکوک را مستقیما در «SeeTec BVISeeTec BVI» علامت گزاری کنند ، دومین محصول نرم افزار SeeTec که به عنوان R13 منتشر می شود، نیز پیشرفت های مختلفی را مشاهده می کند . به ویژه در زمینه تدارکات و خرده فروشی، SeeTec BVI الگو خود را تغییر می دهد، زیرا این نرم افزار می تواند – برای اولین بار – برای نظارت زنده ، معاملات یا سایر رویدادها استفاده شود.

برای کاربرد در خرده فروشی به این معنی است که یک مامور محافظ اکنون می تواند صندوق های نقدی را چندین بار کنترل کند و فعالیت های مشکوک را مستقیما در «SeeTec BVI» علامت گذاری کند، در حالیکه برای سناریوی لجستیکی این یک قابلیت جدید می تواند برای نظارت بر پروسه انتخاب یک سفارش. علاوه بر این، SeeTec BVI پیشرفت های متعددی را ارائه می دهد، برای مثال یک جدول زمانی دقیق تر در آرشیو ویدئویی، که برای کاربران در استفاده روزمره این مزایا قابل توجه است.

مشتریان با یک افزار توافقنامه تعمیر و نگهداری نرم (SMA) می توانند به روز رسانی را برای SeeTec Cayuga R13 دانلود و نصب کنند، در حالی که SeeTec BVI R13 در اواخر ژانویه 2019 در دسترس خواهد بود. هر دو، نصب برنامه می تواند به صورت دستی انجام شود یا اگر از یک پایه نصب شده از طریق داخل به روز رسانی خودکار شود .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *