دی وی آر ذخیره سازی تصاویر بیرون از سرور

دی وی آر ذخیره سازی تصاویر بیرون از سرور

BCDVideo سری جدید SuperNOVA از دی وی آر یا ان وی آر ( external NVR or DVR) ذخیره سازی بیرونی خود رونمایی کرد .

که برای پروژه دوربین مدار بسته تحت شبکه یا IP که نیاز به بزرگ شدن دارند استفاده میشود .

“ما این واحدها را که برای ادغام سرور با دی وی آر یا ان وی آر ساخته شده تولید کرده ایم . رئیس BCDVideo و مدیرعامل، می گوید که سرور، ما می تواند تا 1000Mb / s  ویدئو را دریافت و پشتیبانی کند، به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند راه حل ذخیره سازی چهار چیدمان به ظرفیت یک پتا بایت فیلم را ذخیره کند . همه اینها فقط با 22 واحد فضا در قفسه میباشد .

شرکت امریکایی میگوید این سیستم استاندارد سازی شده با 5 سال ضمانت 24X7X4  در صورت ضعف نگهداری تصاویر یا رسانه در محل میباشد . جف برگس میگوید ما در بازار محصولات امنیتی هستیم و مشتری هایمان نمیخواهند با درایو های حاوی اطلاعات ناقص تصویری فرصت ها را از دست بدهند .

آنها نیاز به کنترل و ایمنی اطلاعات طبقه بندی شده اختصاصی و محرمانه ی خود دارند. به این ترتیب، ما این کمپانی را با موفقیت به مقصد خود رساندیم و در عین حال سری SuperNOVA را به قیمت نصف از دیگر از راه حل های امنیتی ذخیره سازی  شرکت های دیگر در بازار قرار دادیم .

خانواده این محصول ازچیدمان 6 واحد شروع میشود و قادر است تا ظرفیت 280 ترابایت 6G SAS تصویر را ذخیره کند . این واحد قابلیت افزودن یک شاسی 11 واحدی به اندازه 560 ترابایت اطلاعات پشتیبانی کند . سیستم 22 واحدی از 1120 ترابایت از ویدئو پشتیبانی میکند . این سری همچنین دارای ذخیره سازی مرکزی در تنظیمات iSCSI برای پروژه های مورد نیاز وجود دارد .

همه سیستم های BCDVideo تکنولوژی SMARTrecovery و SMARTvms تعبیه شده، اجازه  نصب نرم افزار کنترل از راه دور سیستم را میدهد . واحد SuperNOVA 6U در نمایشگاه Genetec 23027 در ISC West در لاس وگاس از 2 تا 4 آوریل 2014 نمایش داده خواهد شد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *