دی وی آر ذخیره سازی تصاویر بیرون از سرور

//دی وی آر ذخیره سازی تصاویر بیرون از سرور

دی وی آر ذخیره سازی تصاویر بیرون از سرور

دی وی آر ذخیره سازی تصاویر بیرون از سرور

BCDVideo سری جدید SuperNOVA از دی وی آر یا ان وی آر ( external NVR or DVR) ذخیره سازی بیرونی خود رونمایی کرد .

که برای پروژه دوربین مدار بسته تحت شبکه یا IP که نیاز به بزرگ شدن دارند استفاده میشود .

“ما این واحدها را که برای ادغام سرور با دی وی آر یا ان وی آر ساخته شده تولید کرده ایم . رئیس BCDVideo و مدیرعامل، می گوید که سرور، ما می تواند تا 1000Mb / s  ویدئو را دریافت و پشتیبانی کند، به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند راه حل ذخیره سازی چهار چیدمان به ظرفیت یک پتا بایت فیلم را ذخیره کند . همه اینها فقط با 22 واحد فضا در قفسه میباشد .

شرکت امریکایی میگوید این سیستم استاندارد سازی شده با 5 سال ضمانت 24X7X4  در صورت ضعف نگهداری تصاویر یا رسانه در محل میباشد . جف برگس میگوید ما در بازار محصولات امنیتی هستیم و مشتری هایمان نمیخواهند با درایو های حاوی اطلاعات ناقص تصویری فرصت ها را از دست بدهند .

آنها نیاز به کنترل و ایمنی اطلاعات طبقه بندی شده اختصاصی و محرمانه ی خود دارند. به این ترتیب، ما این کمپانی را با موفقیت به مقصد خود رساندیم و در عین حال سری SuperNOVA را به قیمت نصف از دیگر از راه حل های امنیتی ذخیره سازی  شرکت های دیگر در بازار قرار دادیم .

خانواده این محصول ازچیدمان 6 واحد شروع میشود و قادر است تا ظرفیت 280 ترابایت 6G SAS تصویر را ذخیره کند . این واحد قابلیت افزودن یک شاسی 11 واحدی به اندازه 560 ترابایت اطلاعات پشتیبانی کند . سیستم 22 واحدی از 1120 ترابایت از ویدئو پشتیبانی میکند . این سری همچنین دارای ذخیره سازی مرکزی در تنظیمات iSCSI برای پروژه های مورد نیاز وجود دارد .

همه سیستم های BCDVideo تکنولوژی SMARTrecovery و SMARTvms تعبیه شده، اجازه  نصب نرم افزار کنترل از راه دور سیستم را میدهد . واحد SuperNOVA 6U در نمایشگاه Genetec 23027 در ISC West در لاس وگاس از 2 تا 4 آوریل 2014 نمایش داده خواهد شد .

By |2018-12-20T08:29:26+03:30دسامبر 19th, 2018|آموزشی|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment