چه چیز هایی در هزینه سیستم نظارتی تاثیر میگذارد؟

چه چیز هایی در هزینه سیستم نظارتی تاثیر میگذارد؟

پس از سالها ارزانترین راه حل توسط اتحادیه سیستم های نظارتی ارائه شده است، که برای صرفه جویی مشتری نهایی امروز است. یک تغییر قوی برای خرید زیربنایی با پایه اطمینان بالاتر وجود دارد تا ثبات و مقیاس پذیری را تضمین کند .

این پیشنهاد بعد از سیستم های قبلی که درمحافظت و نگهداری اطلاعات ضعیف هستند داده میشود که برای شما احترام واقعی برای آنچه بابتش پرداخت میکنید می آورد .

میزان درجه خطا پیش از موعد تکنولوژی و محدودیت کاربران نهایی برای توانایی دسترسی به تصاویر ضبط شده ی شان آنها را برای  طرح هرگونه آنالیز تنها میگزارد . فشار های بازار تولید کننده ها را مجبور به کاهش هزینه ها و کم کردن کیفیت میکند .

ناپایداری نصب ها برای کاربر نهایی . اگرچه  یک راه بهتر برای برآورده شدن محدودیت های بودجه پایین تر است به خطر انداختن عملکرد نهایی کاربر و مقیاس پذیری در آینده است .

بسته شدن شکاف بین کاهش هزینه  و کاربران نهایی  نیاز با یک ستون فقرات قابل اعتمادتر انجام شود  با تمرکز روی سه اصولی که قبل از راه حل تصویری در مکان قرار داده شده است  که نیاز است :

 

1- آیا راه حل با نرم افزار مدیریت ویدئو مورد استفاده در پروژه تست شده و تایید شده است؟ اگر نه، راه حل دارای احتمال شکست زیاد است.

2- کیفیت چیدمان هارد های ذخیره سازی – یک کار سازمانی است که نیاز به سازگاری با تشکیلات  SATA یا SAS باشد. بسیاری از محصولات موجود در بازار برای پروژه های مصرف کننده شرکت های ویدئویی ساخته شده اند، اما از سخت افزارهای مصرف کننده و PC ساخته شده اند. برای بسیاری از محصولات داخل بازار برای پرژه های شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته  ساخته شده که خارج از رنج مصرف کننده های هارد درایو های کامپیوتری هستند.

3 – گارانتی – یک کارخانه سازمانی نیاز به یک ضمانت در محل دارد. سر وقت بودن همه چیز است . حرکت به دور از محصولات مصرفی به راه حل های ضبط شده سفارشی که هر دو هدف ساخته شده برای این مرکز است، و برای پروژه دقیق، ارزان ترین راه برای اجرای کارایی بالا و قابلیت اطمینان در هر پروژه امنیتی جدید است.

دور شدن از محصولات مصرفی و ایجاد یک محصول انحصاری ساختگی یک راه حل دو منظوره برای  آسانی در یک پروژه مثل هم هستند که بهترین راه حل برای کاهش هزینه و کارایی بالا و امنیت در پروژه هستند .

 

ایجاد یک شبکه ساده و انعطاف پذیر

آخرین پیشرفت تکنولوژیکی در شبکه های چندرسانه ای، کوتاهترین مسیریابی (SPB) است. به جای تکیه بر پروتکل های پیچیده برای ارائه اطلاعات، SPB مسیرهای از پیش تعیین شده برای انتقال داده ها به مقصد خود را می گیرد. فکر کنید مسیریابی اطلاعات  یک سفر با هواپیما است. کوتاهترین مسیر عبور یک پرواز مستقیم از شیکاگو به نیویورک است. طراحی انعطاف پذیر باعث افزایش سرعت ، حرکت ها و تغییر ها می شود، در حالی که حمایت استفاده از منابع  کارآمد – هیچ پورت مسدود شده ندارد ، بهینه سازی کوتاه ترین مسیر پنهان از منبع به مقصد میباشد .

این به تنهایی، تضادهای احتمالی را از بین می برد و عملکرد سیستم را افزایش می دهد. همه پروتکل های دیگر شبکه شما را از شیکاگو به نیویورک می برد. اما، شما باید اول از کانزاس سیتی و آتلانتا بروید. نه تنها زمان پرواز بیشتر است، بلکه هر نقطه خطر را افزایش می دهد.

هدایت با VMS کارایی بالا ضمانت شده است

اداره ها و شرکت های بزرگ استفاده از نظارت تصویری برای امنیت بیشتر را شروع کرده اند. همراه با افزایش داده خروجی از دوربین های مگاپیکسل، مدت زمان نگهداری طولانی مدت و تجزیه و تحلیل پیشرفته ویدئو می تواند فشار زیادی را بر روی یک سیستم قرار

CCTV Camera technology on screen display

دهد. نه تنها این می تواند منجر به تنگناها و خرابی های احتمالی شبکه شود، اما سرورها می توانند زمان وقوع در فیلم های زنده را تولید کنند، زیرا بایگانی شبانه روزانه ممکن است با فعالیت روزانه همپوشانی داشته باشد. علاوه بر این، نرم افزار مدیریت تصویر

(VMS) باید با سخت افزار مورد استفاده سازگار باشد.

 

در میان افزایش اطلاعات با داشتن خروجی مگا پیکسلی دوربین ها ، زمان نگهداری طولانی مدت و تجزیه و تحلیل ویدئویی پیشرفته می تواند سیستم را تحت فشار قرار دهد . نه تنها این می تواند منجر به تنگناها و خرابی های احتمالی شبکه شود، اما باعث میشود سرورها بتوانند زمان وقوع اتفاق در فیلم های زنده را تولید کنند، زیرا بایگانی شبانه روزی ممکن است با فعالیت روزانه مداخله داشته باشد. علاوه بر این، نرم افزار مدیریت تصویر (VMS) باید با سخت افزار مورد استفاده سازگار باشد.

مهم نیست که مارک VMS، سرورهای BCDVideo استانداردهای عملکردی بالاتری را نسبت به هر سرور دیگری در بازار ارائه می دهند. سرورهای ضبط نظارت BCDVideo به عنوان یک تولید کننده فن آوری منبع باز با تقریبا هر پلت فرم VMS سازگار هستند. سرورهای BCDVideo تحت آزمایشات مستقل از هر دو Genetec و سیستم های Milestone ، دو نفر از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزارهای ویدئویی در جهان بودند.

 

پس از تست دقیق از سرور Genetec، سری SuperNova تا حدود 1300 مگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کرد – در نتیجه بیش از 700 دوربین مداربسته با وضوح بالا 1080P در یک سرور پشتیبانی میشد .

پس از اتمام آزمایش Milestone، سرورهای Nova حداکثر یک صد و پنجاه دوربین مدار بسته 1080P را اجرا و آزمایش می کردند در حالی که کمتر از یک سوم منابع سیستم را استفاده می کردند .

 

هارد دیسک های بهینه شده با گارانتی پیشرو

سرورهای BCDVideo از تکنولوژی درایو SAS و SATA برای بهبود عملکرد سیستم ها با استفاده از رایانه های معمولی یا PC استفاده می کنند. در ترکیب با  BCDVideo این فرایند اجازه ساخت وضوح بیشتر تصویر در دوربین مداربسته  هر سیستم از سرور های سنتی که برای اجرای ویدئو استفاده می شود. بهینه سازی برای عملکرد بیشتر، سرورهای BCDVideo یک راه حل کلید در دسترس برای مشتریانی هستند که نیاز به سیستم های بسیار مقیاس پذیر و چند سرور دارند.

فرایند ساخت ترکیب شده با BCDVideo  این اجازه را میدهد برای افزایش وضوح بیشتر دوربین بر هر سرور سنتی فرایند کمتری برای اجرا تصویر استفاده شود .

بهینه سازی برای کارایی بیشتر سرورهای BCDVideo یک راه حل کلیدی برای مشتریان ارائه می دهند که مقیاس پذیری بیشتر چند سروری نیاز دارند.

علاوه بر این، با پشتیبانی از انواع دوربین نظارتی، رمزگذار ها و برنامه های کاربردی، سرورهای BCDVideo به متقاضیان و کاربران نهایی اجازه می دهد تا با هزینه های پایین تر، سیستم های نظارت با کیفیت بالا را بسازند. بهبود و افزایش قابلیت و پهنای باند ویدئوی بهینه شده درایوهای سخت باعث گسترش حجم تلاش ها زمانی که نگهداری کاملا شکست خورده است میشود .

استفاده از درایوهای دوطرفه SAS  از دو برابر پهنای باند درایوهای معمول پشتیبانی میکند با چهار بار خطای کمتر درایو  در حالی که باعث از بین بردن تهدید های پشتیبانی می شود . این امر سیستم ها را قادر می سازد به طور همزمان مقدار زیادی از داده های ویدئویی را بطور همزمان دریافت میکند و همزمان کاربران زیادی در ایستگاه ها تصاویر دوربین مداربسته ها را بررسی میکنند.

یک گارانتی پنج ساله بر روی یک سرور از پیش نصب شده با سیستم VMS پیشرو در صنعت ارائه شده است که سرور BCDVideo را راه حل کلیدی برای هر پروژه نظارت تصویری استفاده می کند. تا راه حلی برای پروژه بعدی شما پیدا کند:
سرورها & ذخیره سازی، شبکه، ایستگاه های کاری، BodyCams، مانیتور ها و پایه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *