سه دلیل برای متوقف کردن دوربین مداربسته های متفرقه

سه دلیل برای متوقف کردن دوربین مداربسته های متفرقه

بسیاری از کاربران سیستم های امنیتی مثل دوربین مدار بسته بر این باورند که باید تجهیزات خود را قطعه به قطعه جمع کنند در حالی که مطمئنا، تجربه قبلی این کار را داشته اند . در حالی که رویکرد بهتری نسبت به سیستم های خودتان وجود دارد . و آن این است که سرورها و ذخیره ساز هایی که بصورت پیش ساخته وجود دارند که بطور خاص برای نظارت تصویری IP ساخته شده است، که بهترین راه حل ها را برای شما بوجود می آورند . در زیر 3 دلیل برای متوقف کردن استفاده از سیستم های ساختگی وجود دارد ذکر شده :

قابلیت اعتماد به سیستم

هنگامی که از راهکار اثبات شده از یک شرکت شناخته شده استفاده می کنید، می دانید این مورد تست شده و در بعضی موارد، توسط شرکت های نرم افزاری مدیریت ویدیو پشتیبانی شده است. هنگامی که شما قطعات را از چندین سازنده، سیستم عامل و سیستم تهیه می کنید ، مسائلی در طول عمر پروژه رخ می دهد. که شما نیاز به تعمیر داشته باشد و بدلیل مشکلات ناسازگاری در بعضی قسمت های سیستم در بقیه قسمت ها نیز مشکل بوجود می آورند.

سرعت عمل

هنگام خرید یک سیستم طراحی شده از بازار  ، شما همه چیز را در یک پک دوربین مداربسته دریافت می کنید . برای ایجاد یک سیستم شخصی شما باید منتظر تمام قسمت های آن در چندین مرتبه زمانی باشید،و بیشتر از صرف زمانی که برای خرید آن کردید باید وقت صرف جمع کردن آن کنید. یک سیستم شرکتی و آماده راه حلی کامل است که باعث میشود ، زمان بیشتری را برای کار با سایر جنبه های پروژه امکان پذیر می سازد.

 

ضمانتنامه

خرید سیستم صحیح شامل پوشش گارانتی خواهد بود؛ متاسفانه برای سیستم های متفرقه هیچ تضمینی وجود ندارد و خطرات زیادی برای سیستم وجود دارد. وقتی اشتباهی رخ دهد ، زمان و پولی که شما برای رفع آن، از دست می دهید از هر پس اندازی با ارزش تر است . پیدا کردن یک محصول با یک ضمانت خوب، نه تنها باعث کاهش فشار و مانع از دست رفتن منابع شما می شود، بلکه به شما کمک می کند که سریع و مقرون به صرفه عمل کنید و به شما فرصتی برای کار بر روی اقدامات بعدی می دهد.

به طور معمول راه حل سیستم های متفرقه برای پروژه های کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد. سالها بود که در بازار دوربین مداربسته این کمبود از این نوع سرور ها وجود داشت که تاکنون اصلاح گردیده. در حال حاضر سیستم های امروزی به نام  های تجاری مختلفی وجود دارد که می تواند ویژگی های مختلفی از قبیل پشتیبانی از چند دوربین با کیفیت بالا و ذخیره سازی تا 24 ترابایت را ارائه دهد. این پیشنهاد ها دارای قطعات با کیفیت ، سرعت عمل خوب و پوشش گارانتی مطمئنی را ارائه میدهد که باعث شده عملا سیستم های متفرقه منسوخ شوند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *