Hanwha Techwin دوربین مداربسته برای گوشه ها

 دوربین مداربسته ی شرکت Hanwha Techwin مدلwisenet tnv-7010rc برای گوشه

09/05/2021

مسکن و فن آوری هایی که برای نیازهای منحصر به فرد و تسهیلات اصلاحی متمرکز شده است.

 در نمایشگاه GSX 2018 در غرفه شماره 2341، Hanwha Techwin America، یک تامین کننده جهانی سیستم های نظارتی برای راه حل های نظارت تصویری IP و آنالوگ، دوربین مدار بسته جدید گوشه Wisenet TNV-7010RC را معرفی کرد. با توجه به نیازهای منحصر به فرد برای ساختمان ها و مراکز بازداشتی ساخته شده است.
این دوربین مداربسته مبتنی بر IP دارای طراحی سه کنج است و درجایی استفاده میشود که میتوان فقط از یک دوربین مداربسته استفاده کرد که بوسیله آن میتوان همه اتاق را پوشش داد.
IR (مادون قرمز) در طول موجی بالاتر از نور مادون قرمز درخشان سنتی منتشر می شود . که باعث می شود که آن برای چشم انسان نامرئی می شود تا برای چشم مزاحمتی ایجاد نکند.

این محصول دارای مقاومت در برابر خرابکاری با امتیاز IK10+ حاوی سیستم ضد شوک برای هشدار دهی به اپراتور برای جلوگیری به آسیب زدن دوربین  و همچنین امکان مقاومت در برابر آب و گرد و خاک با ضریب نفوذ IP66 و IP6K9K .

در مجموع این دوربین امکاناتی دارای ضد شک و مناسب برای آنالیز ویدئو ، تهاجم ، هوشمندی ، تشخیص جهت حرگت ، تشخیص دفوکوس بودن ، تشخیض مه ، خط مجازی ، ورود / خروج ، تشخیص وجود صدا ، تشخیص چهره ، تشخیص حرکت و طبقه بندی صدا ها میباشد .

“برای TNV-70190RC ما یک فرستنده IR 940nm را انتخاب می کنیم که به 10 متر می رسد. پلون کنگ، مدیر فنی، هانویا تاتووین، گفت این طول موج نمی تواند توسط انسان دیده شود.

بر خلاف امواج 850 نانومتری که اکثر دوربین ها از آن استفاده می کنند و موجب تابش سنتی نور قرمز از منبع آن می شود. “ما بازخورد از بازار گرفتیم و محصولات را اصلاح کرده ایم که در محل های نیاز به نظارت 24/7 فضای بسیار بهتری را فراهم می کند.”

ویژگی های اضافی که مخصوصا برای استفاده درون سلول قابل استفاده هستند عبارتند از میکروفون داخلی و خط صوتی برای ارتباط دو طرفه. که میتواند چندین منطقه حفظ حریم خصوصی را نیز برای دوربین مداربسته خود پیکربندی کرد.

1 دیدگاه دربارهٔ «Hanwha Techwin دوربین مداربسته برای گوشه ها»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *