مزایا دوربین مداربسته پانارومیک در بانک ها

مزایا دوربین مداربسته پانارومیک در بانک ها

با پیشرفت تکنولوژی با سرعت فوق العاده سریع ، موسسات مالی دارای فرصت های زیادی برای رشد هستند با این حال آنها همچنین با چالش های جدید و خطرات مختلفی مواجه هستند . خلافکاران در سراسر جهان، بدون شک، هوشمند تر می شوند، زیرا آنها به روش های جدیدی برای از بین برداشتن موانع ایمنی دسترسی پیدا می کنند تا در هنگام  تعطیلات از موقعیت استفاده و اقدام به سرقت منابع مالی که بدست آوردنش سخت  کنند.

واضح است که سازمان های مالی باید یک راه حل جامع برای اطمینان از امنیت ارائه دهند که یکی از آنها که تکنولوژی دوربین مدار بسته پانوراما میباشد ،که می تواند سطح امنیتی و نظارتی باور نکردنی را به ارمغان بیاورد . حتی اگر در خود پرداز ها اتاق های شمارش پول ، مکانهای عمومی در شعبات بانک ها و یا محل پذیرش در ساختمان اصلی ، ادارات شما دارای یک سیستم امن و قابل اعتماد برای حفظ مشتریان، کارکنان، دارایی ها و حفظ اطلاعات محرمانه باشید .

 

دوربین مداربسته نظارتی عریض و پانورامیک چهار مزیت کلیدی برای مدیران شاخه و پرسنل حراست ارائه می دهند:

افزایش آگاهی

آرایش داخل بانک معمولا به دو قسمت جداگانه تقسیم می شود لابی و پشت میز. اما با توجه به تعداد زیادی از قطعات متحرک بین این دو، توانایی نظارت بر هر دو طرف خط گفتگو به طور همزمان بسیار مهم است. فن آوری نظارت پانورامیک اپراتورها را قادر می سازد تا دید کامل از این مرکز را به دست آورند و درک کامل صحنه را در زمان باز شدن میدان دید افزایش دهند.

پاسخ پیشرفته

در هنگام تحویل یک تصویر واضح از یک موسسه مالی بصورت روزانه و بخوبی بعد از چند ساعت از عبور و مرور  مدیر میتواند آماده هشدار باشد و در صورت وقوع رفتار مشکوک در آن آدرس بصورت سریع السیر در هر نقطه که پرچم قرمز مشاهده شده  رسیدگی و برررسی میشود . در مورد های فوق امنیتی و ماموریت های بحرانی کاربردی همچون محیط های بانکی ، یک حادثه باید بسرعت تسکین داده شود و اعتبار رفته قابل برگشت نمی باشد .

قابلیت همکاری

از طریق توانایی یک پلتفرم سیستم نظارتی راه حل ادغام کردن مجموع تکنولوژی همچون سیستم مدیریت تصویر ، سازمان های بانکی میتوانند خدمات را ساده و مدیریت را در ابعاد بزرگ تر مدیریت کرد. بانک ها میتوانند تمام دوربین مداربسته خود را کنترل و دی وی آر (DVR)ها را از یک سیستم عامل یا پلتفرم تنظیم کنند . ایجاد یک راه حل قوی و در عین حال مقرون به صرفه که نیازهای در حال رشد را برآورده می کند .

خدمات مشتری

قابلیت داده های ویدئویی که از دوربین مداربسته های نظارتی گسترده استفاده می شود، بسیار فراتر از امنیت است. بانک می تواند روندها، افزایش ترافیک و میزان کارکنان را مشاهده کند، به مدیران اجازه می دهد تا تنظیمات تاثیر گذار و رضایت بخش مشتری را بهبود بخشد.

ایجاد یک راه حل جامع و پیشرفته امنیتی نه تنها یک گزینه برای یک موسسه مالی است – بلکه ضرورتی برای مقابله با تهدیدات واقعی و در حال افزایش است که در صنعت دیده می شود، مانند سرقت و تقلب. به طور موثر حفاظت از مشتریان و دارایی ها با استفاده از یک سیستم نظارت پانوراما آغاز می شود که آگاهی موقعیتی را افزایش می دهد و باعث افزایش کارایی می شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *