رونمایی از دوربین مدار بسته و NVR هایک ویژن4 easy ip

رونمایی از دوربین مدار بسته و NVR هایک ویژن 4.0 easy ip

هایک ویژن یکی ار بزرگترین رهبران نوآوری در صنعت دوربین مدار بسته و سیستم های نظارتی در دنیا میباشد.که امروز قابلیت EASYIP 4.0 در دوربین مداربسته و ان وی آر ها در درسترس قرار داده.

ظرفیت ساختاری EASYIP 4.0 که شامل عملی ، مقرون به صرفه بودن و برای نظارت در کسب و کار های کوچک و بزرگ و متوسط ارائه میشود.

محصولاتی که با EasyIP 4.0 کار میکنند براساس H.265 Smart Codec Hikvision ساخته شده اند که باعث کاهش پهنای باند مصرفی و ذخیره سازی اطلاعات مورد نیاز را تا 50٪ کاهش میدهد که میزان صرفه جویی آن بیش از H.265 می باشد که این میزان عمده ای را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​انجام میباشد.

به عنوان  مزیت اضافی، در محدوده EasyIP 4.0 که شامل معرفی نوآوری هایی در تکنولوژی میباشد که باعث میشود تا میزان امنیت آنها به حداکثر برسد که شامل:

مزایا کلیدی ACUSENSE هایک ویژن

ادغام Hikvision AcuSense به دوربین ها و ان وی آر های EasyIP 4.0.این سیستم باعث فیلتر کردن آلارم های کاذب و افزایش دقت به بیش از 90٪ و باعث واکنش سریعتر به تهدیدات امنیتی واقعی کمک می کند.

سیستم اکو سنس در هایک ویژن سیستمی است که تفاوت میان انسان و یا وسایل نقلیه را تشخیص میدهد و آلارم های اشتباه و یا کاذب که ناشی از حرکات طبیعی مانند باران یا برگ باشد را فیلتر و حذف میکند

. دوربین های Hikvision AcuSense با فعال کردن چراغ گردان خودکار و آلارم های صوتی نیز از مزاحمان احتمالی جلوگیری می کنند. و هنگام به وجود آمدن نقص های امنیتی آلارم های نوری و صوتی را فعال میکند.

در کنار ویژگی اکوسنس در این دوربین ها تکنولوژی دارک فایتر نیز قرار داده شده که  با این تکنولوژی نوری که اثباتی بر برتری تصاویر در سیستم های نظارتی حتی در شب میباشد و با تکنولوژی فوق اچ دی یا ULTRA-HD ترکیب شده تا بتواند تمام رخداد های تاریکی و خطر های امنیتی را براحتی شناسایی کند و شواهدی با کیفیت فوق العاده در محل های امن ایجاد کند.

به عنوان یک تکنولوژی اضافی در ان وی آر های ایزی آی پی 4 با قابلیت اکو سنس هایک ویژن به عنوان جستجو سریع یک هدف باعث میشود در صرفه جویی وقت در تیم امنیتی و نظارتی شود.

 

مزایا کلیدی COLORVU هایک ویژن

این ویژگی که در دوربین ها و سیستم ایزی آی پی 4.0 هایک ویژن قرار داده شده باعث میشود تا تصویری بسیار روشن و واضح حتی در تاریکی مطلق شب تحویل دهد.که این ویژگی در مقاله زیر به طور کامل شرح داده شده :

 

دوربین مداربسته ColorVu

 

امنیت  بی سابقه محیط برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

دوربین مدار بسته و ان وی آر ایزی آی پی 4.0  باعث کاهش در  هزینه ها برای سیستم های نظارتی در مکان های کوچک و متوسط میشود.

فرانک ژانگ مدیر عمومی بازاریابی جهانی اداره هایک ویژن میگوید:

در گذشته وجود سیستم های نظارتی با قابلیت هایی همچون : کیفیت تصویر فوق اچ دی ، دید در شب رنگی ، و آلارم های صوتی و چراغ های گردان از دسترس سازمان های کوچک خارج و یا دارای هزینه های سنگینی بود که حالا با سیستم ایزی آی پی 4.0 همه این قابلیت ها در دسترس شرکت های کوچک و متوسط قرار میگیرد و به انها کمک میکند تا دستیابی به سطح امنیتی عالی محل کار خود را بالا ببرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *