دوربین panovu

دوربین panovu

دوربین PANOVU چیست

دوربین panovu

چندی پیش شرکت هایک ویژن ذر امریکا دوربین جدیدی را معرفی کرد که این دوربین علاوه بر کیفیت فوق العاده بالا دارای چند سنسور میباشد تا یک خط امنیتی تصویری تولید کند که این نوع دوربین ها panovu نامیده میشود. این دوربین تصویری 360 درجه را بوسیله سنسور هایی که در آن قرار داده شده میسازد که در حال حاضر سه نوع از خانواده دوربین panovu ساخته شده که هرکدام  قدرت و کاربرد های خود را دارد.

دوربین پانوویو پانورامیک از ترکیب چهار سنسور ساخته شده که هرکدام در محلی از پیش تعیین شده قرار داده شده اند.

تصویر کامل در کنار هم قرار داده شده بوسیله سنسور 8 مگاپیکسلی زاویه 180 درجه را از کنار تا کنار نمایش میدهد.

این دوربین دیدی عالی را رد یک منطقه باز با زاویه عالی نمایش میدهد و دوربین های آینده کیفیت 32 مگاپیکسلی با زاویه 360 درجه را بخوبی نمایش میدهد

سری فلکسیبل این دوربین ها دارای چهار دوربین جدا با قابلیت تنظیم جهت و چرخش جداگانه را دارد که با سنسور های ترکیبی بالای 8 یا 20 مگاپیکسل میباشد که دارای ویژگی هایی همچون زوم موتوری ، کیفیت تمام فریم و نورمادون قرمز بدون بازتاب میباشد که این محصول را بدون شک بی رقیب میکند در بازار  و همچنین یک دوربین تمام سایز با محصره ثابت دوربین با کیفیت 4K PTZ .

سری قابل انعطاف PanoVu دارای چهار ماژول دوربین قابل تنظیم است که هم در جهت چرخش و هم در موقعیت  به خوبیکار میکند که کار بررسی و زوم را بخوبی انجام میدهد

آخرین، اما نه کمترین، دوربین PanoVu مدل مینی محصولی با قیمت مقرون به صرفه اما چند منظوره است.

نه تنها مجهز به سه دوربین است که ویدئوهای زنده در اطراف دوربین نشان می دهند . یک دوربین کوچک دام PTZ نیز در زیر این دوربین برای مشاهده دقیق تر نصب شده است.

این دوربین قابل استفاده در هر دو حالت در محیط داخلی میباشد و در فضای باز با IR بدون انعکاس میباشد .

این محصولات با نام تجاری جدید نه تنها پیشرفت های گسترده ای را در مورد آنچه در حال حاضر در بازار است

این برند با این محصول نه تنها پیشرفت گسترده را در بازار انجام داده بلکه صرفه جویی و راحتی در استفاده دستگاه علاوه بر کابل کشی آسان به ارمغان آورده که همه و همه محصولی قدرتمند را به خانواده هایک ویژن اضافه کرده.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *