10 برند برتر دوربین مداربسته

top cctv camera brands

10 برند برتر دوربین مداربسته

صنعت دوربین مداربسته صنعتی رو به رشد میباشد که پیش بینی میشود تا 5 سال آینده رشد سیزده درصدی را پیش رو داشته باشد و تبدیل به بازاری با ارزش 25 میلیارد دلار داشته باشد.

بنا براین شرکت های تولید کننده سیستم های نظارتی همواره در حال نوآوری و تحقیق و توسعه بوده اند و شرکت های تولید کننده در سراسر دنبا گسترش یافته اند  و شرکت هایی در امریکا ، آسیا و حاشیه اقیانوس آرام میزبان بزرگترین شرکت ها در این ضمینه بوده است و ده تا از برترین شرکت های سازنده سیستم های نظارتی و دوربین مدار بسته هزینه بسیار زیادی را جهت بخش تحقیق و توسعه سرمایه گزاری میکنند تا به تکنولوژی بهتر و برتری دست یابند تا بوسیله آن بازار را تحت کنترل بگیرند.

در این صنعت افزایش کیفیت محصولات و توسعه شهرنشینی بصورت تنگاتنگ باهم ارتباط داشته اند. و همچنین تغییر سبک زندگی و نیاز های دولت به سیستم های نظارتی باعث گسترش بازار این تجارت شده است.

در میان دوربین مداربسته بالت ، دام ، باکس و پی تی زد بخش دوربین دام همواره رهبری این صنعت به دلیل محبوبیت زیاد در بازار را داشته مخصوصا در بازار امریکا که این نوع دوربین 45 درصد بازار را در اختیار داشته است.

10 برند برتر دوربین مداربسته در دنیا

سامسونگ

سامسونگ یکی از رهبران و پیشتازان صنعت دوربین مداربسته در دنیا میباشد که در سال 1985 میلادی یا 1364 شمسی شروع بکار کرد و خیلی زود به یکی از بزرگترین و برترین شرکت ها در این ضمینه تبدیل شد.

سانیو

سانایو یکی دیگر از 10 شرکت برتر در ضمینه تولید دوربین مداربسته و سیستم های نظارتی در دنیا میباشد . این شرکت در سال 1947 تاسیس شد و درسال 1950 رسما فعالیت خود را آغاز کرد . دفتر این شرکت در اوساکا ژاپن میباشد که شرکت پاناسونیک در سال 2009 50 درصد سهام این شرکت را به مبلغ 4.5 میلیارد دلار خریداری کردند.

3.سونی

سونی یکی از مهم ترین 10 شرکت برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا میباشد

این شرکت در سال 1946 با ماسارو ایبوکا  و اکیو ماروتا تاسیس شده و اداره مرکزی آن توکیو ژاپن است.

4.avtech

این برند یکی از بهترین برند ها دنیا در رتبه 4 قرار دارد و اداره مرکزی آن در تایوان قرار دارد و سال تاسیس آن 1996 میباشد.

5.zicom

این برند که در رتبه پنجم قرار دارد فعالیت خود را در مومبای هند 1994 تاسیس شده.

6.پاناسونیک

پانایونیک یکی از شرکت های نوآورانه در ضمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارتی در جهان میباشد که در سال 1918 با  کونوسوکی ماتسوشیتا تاسیس شده است. و دفتر مرکزی آن در توکیو ژاپن میباشد و از قدیمی ترین رهبران این صنعت میباشد و یکی از قدیمی ترین و قوی ترین برند ها میباشد

7. هانیول

هانیویل یکی از بزرگترین و قوی ترین برند های دنیا که در امریکا میباشد که یکی از بزرگترین ارائه دهنده های دوربین مداربسته میباشد و در سال 1906 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در نیوجرسی میباشد

8.ال جی

ال جی دیگر تولید کننده دوبین های مداربسته میباشد که در سال 1958 تاسیس شده و ال جی تولید کننده اولین رادیو و تلویزیون و سایر محصولات میباشد

9.اشنایدر الکتریک

اشنایدر برندی فرانسوی میباشد که در سال 1836 تاسیس شده و تولیدات این برند در سراسر اروپا مخصوصا در فرانسه مورد استفاده قرار میگیرد.

10.dahua

داهوا یکی از برترین برندهای دوربین مداربسته میباشد که نوآوری و تحقیق و توسعه زیادی را در بازار داشته

منبع – source:
https://www.bizvibe.com/blog/top-10-cctv-camera-brands-world/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *