دوربین مداربسته ضد انفجار

دوربین مداربسته ضد انفجار Oncam ExD

دوربین مداربسته ضد انفجار

به نازگی شرکت oncam محصولی را رونمایی کرده که درمحیط های انفجاری که نیاز به نظارت است مورد استفاده قرار میگیرد

این شرکت تولید کننده دوربین مداربسته 360 درجه و تکنولوژی هوشمند نظارتی محیط های تجاری میباشد.
این دوربین تنها یک سنسور 360 دارد که توسط محافظ ضد انفجار احاطه گردیده از کاربرد های این محصول در محل هایی همچون پالایشگاه ها ی نفت و گاز ، سد ها و محل نگهداری فاضلاب های صنعتی و سایر محل های خطرناک که نیاز شدید به امنیت و نظارت میباشد.

در محل هایی که نیاز به دوربین و سیستم نظارتی میباشد و داشتن تصویر مستمر ضمانت شود با توجه به سخت گیری ها در انتخاب دوربین از این محصول استفاده میشود.

مقاوم در برابر آتش

دوربین oncam ExD به شما کمک میکند تا در استفاده دوربین مداربسته در محل های غیر امن مثل محل هایی که امکان آتش سوزی و جرقه الکتریکی زیاد است  و محل را خطرات زیادی تهدید میکند محدودیت نداشته باشید و اطمینان داشته باشید این دوربین در سحت ترین شرایط کار میکند و گواهینامه های زیادی را در سراسر دنیا گرفته.

IECEX

کمیته بین المللی الکترومکانیک محدوده دوربین ExD را در سطح محافظت “بالا” تایید می کند، این محصول از ورود اثرات دوربین مداربسته IP66انفجار به داخل دوربین مدار بسته محافظت می کند تا از نابود شدن آن جلوگیری کند.

گواهی شرکت IECEX

ATEX

گواهینامه ATEX تایید می کند که استفاده از ExD در محیط های شغلی  خطرناک قابل (به غیر از معدن) استفاده میباشد و این گواهی شامل کشور هایی است که قوانین  اتحادیه اروپا را تایید می کند.

گواهی شرکت ATEX

مقاوم در برابر انفجار

دوربین مداربسته ExD 360 درجه که دارای مدل های 5 و 12 مگاپیکسلی میباشند تا انعطاف پذیری بیشتری را برای مشتریان که قصد تهیه دوربین را دارند فراهم کند.

که دوربین علاوه بر قابلیت ذکر شده برای کاربرد های سنگین از بدنه استیل ضد زنگ ساخته شده و دارای ضریب نفوذ با استاندارد های : IP66 , IP 67 و حتی IP68 در مقابل آب و گرد و خاک مباشد

دوربین های جدید EXD تکنولوژی های روز در دستگاه های نظارتی را بکار گرفته تا با آنها همگام باشد و برای ضبط تصاویر در بد ترین شرایط وظیفه خود را بدرستی انجام دهد.و گواهینامه های جدیدی برای در بازار ماندن  این محصول کسب کند و برای آشنا کردن همگان با محصول خود آن را قابل اجرا در همه سیستم ها طراحی کند تا همه از پیشرفت و توانایی این محصول که دیدی 360 درجه در همه شرایط بحرانی  و مراقبتی را ارائه میدهد آگاه کند.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *