تبدیل گوشی به دوربین مداربسته

تبدیل گوشی به دوربین مداربسته

به جهت مراقبت از راه دور بوسیله دوربین مداربسته و زمانی که نیاز به نظارت و کنترل نا محسوس و یا جاسوسی بدون نصب دوربین مداربسته باشد میتوان از تلفن همراه بجای دوربین مداربسته و میکروفن مخفی استفاده کرد و از تمام نقاط دنیا محل مورد نظر را نظارت کرد فقط و فقط با یک تلفن همراه و برنامه ای که روی گوشی نصب میشود و آن را با اتصال به اینترنت میتوان این کار را انجام داد اخیرا یک شرکت نرم افزاری برای مراقبت و نظارت راه دور اپلیکیشنی ارائه کرده که این سرویس را میدهد.


برنامه ICAMSPY که به تازگی توسط این شرکت ساخته شده. از قابلیتی که این نرم افزار دارد هوشمند بودن آن است که میتواند وجود حرکت را تشخیص داد و فرد را از آن مطلع کند و با فشرده کردن فیلم باعث کاهش حجم مصرف اینترنت میشود.

این برنامه قابلیت تشخیص چهره ها ، حیوانات و وسایل نقلیه و درک از نزدیک شدن و یا دور شدن اشیا و یا اشخاص

قابلیت همزمان ضبط و انتقال تصویر , همچنین قابلیت ضبط اتوماتیک هنگام احساس حرکت در محیط بوسیله هوش مصنوعی

نحوه کار با برنامه به این صورت است که پس از نصب و فعال سازی کدی به شما نشان میدهد که وارد کردن کد در نرم افزار و یا سایت شرکت بصورت مستقیم به تلفن همراه خود متصل شده و از آن به عنوان دوربین مداربسته  استفاده میکند.

تمام نرم افزارهایی که قابلیت انتقال تصویر از تلفن همراه شما روی اینترنت را دارند در  لینک برنامه تبدیل گوشی به دوربین مداربسته قرار داده شده اند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *