هفت برتری دوربین های مداربسته HD-CVI

هفت ویژگی برتری دوربین های مداربسته HD-CVI

 

دوربین های HD-TVI بسیار محبوب هستند چرا که آنها هنوز هم آنالوگ هستند، اما با رزولوشن بالا مانند دوربین های IP کیفیت دارند.

این دوربین ها  نسبت به مدل های IP نیز ارزان تر و نصب آسان تری دارند

برای سال ها نصب دوربین مدار بسته با دوربین های سنتی آنالوگ با کابل های کواکسیال RG-59، RG-6 و RG11 و اتصالات BNC کار می کنند. که این نوع اتصالات همیشه در دسترس و نصب سریع و ساده است و مردم ترجیح می دادند این کار را ادامه دهند.

پس از نصب دوربین های مداربسته، لازم است DVR را برای ضبط کردن راه اندازی کرد که یک کار ساده و معمولی معمولی میباشد که هر تکنسینی از پس ان بر می آید

برای مثال، هنگامی که  تکنسین باید یک دوربین HD-TVI نصب کند، روش دقیقا یکسان است. او فقط باید دوربین را به جای آن وصل کند، کابلهای کواکسیال را اجرا کند، اتصالات BNC را در هر دو انتهای کابل کواکسیال خم کنه و DVR را برای ضبط تنظیم کند.

برای نصب دوربین های دیجیتال یا سنتی یا HD-TVI یادگیری هیچ منحنی لازم نیست زیرا تمام روش ها یکسان است، در حالی که برای دوربین های IP لازم است که مهارت های پایه فناوری اطلاعات و شبکه برای تنظیم دوربین تعیین شود.

اکنون که ما درباره مسائل اساسی مربوط به نصب بحث کرده ایم، نگاهی به 7 مزیت دوربین های HD-TVI می اندازیم.

تصاویر با تراکم بالا

تصاویر با وضوح بالا (HD)، جزئیات و قابلیت زوم را برای مواردی مانند تشخیص چهره و شناسایی بر اساس هوش مصنوعی رایانه ای فراهم می کند، حتی زمانی که آنها کمی دورتر از دوربین هستند.

نصب اسان

نیاز به مهارت های اضافی در راه اندازی انها نسبت به نوع مرسوم و یا انالوگ انها  وجود ندارد. نصب دوربین های HD-TVI آسان است ، بنابراین نصب بسیار سریع تر در مقایسه با نصب سیستم های آی پی است.

هزینه پایین

سیستم های HD-TVI با وضوح بالا با قیمت پایین تر ارائه می دهند. هزینه دوربین ها و زیرساخت ها ارزان تر از پروژه های CCTV است.

دوربین های HD-TVI دارای تاخیر نیستند

مردم معمولا در مورد تاخیر در دوربین های IP، اعتراض می کنند. با دوربین های CCTV سنتی چنین چیزی وجود ندارد و همین امر برای دوربین های HD-TVI درست است، بنابراین این مزیت بسیار خوبی از این تکنولوژی است.

5. از زیرساخت موجود استفاده کنید

HD-TVI امکان انتقال سریع و با کیفیت بالا را با استفاده از زیرساخت های موجود با کابل های کواکسیال یا UTPs (cat5 / 6) فراهم می کند. این هزینه را کاهش می دهد.

6. انتقال از راه دور

دوربین های HD-TVI اجازه انتقال تصویر به فاصله دور را میدهند حتی فاصله ای بالای 500 متر با استفاده از کابل RG -59  که برای فاصله بیش از صدمتری در کابل های شبکه که در زیر ساخت انها استفاده میشود

7. ادغام آسان

یک سیستم دوربین مدار بسته HD-TVI می تواند با دوربین های سنتی و کواکسیال های موجود سازگار شود، بنابراین در نصب جدید می توان از یک DVR هیبریدی استفاده کرد که همزمان با دوربین های انالوگ و HD-CVI  هم کار می کند.


این ها بعضی از مزایای یک سیستم مبتنی بر HD-TVI هستند، مهم است که توجه داشته باشید که بسیار خوشحال کننده است که از یک سیستم آنالوگ معمولی سنتی به فناوری HD-TVI مهاجرت کنید.

منبع:LEARNCCTV.COM

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *