فوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین خدمات وفروش تجهیزات با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربران و یا خریداران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط میباشند

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت فنی مهندسی پویا واپایش پارسی به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در این جا منظور از فروشگاه سایت صفحه

   میباشد”Http://www.cctv-i.ir/shop

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “شرکت فنی مهندسی پویا واپایش پارسی” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “شرکت فنی مهندسی پرند” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در صفحه خانه یا اول سایت منتشر خواهد کرد.

١ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت فروشگاه پرند” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ – اطلاعات موجود در “سایت فروشگاه ” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت فروشگاه  شرکت پویا واپایش پارسی” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه شرکت فنی مهندسی پویا واپایش پارسی” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

٣ – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

٤ – شما به شرکت فنی مهندسی پویا واپایش پارسی اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاه شرکت فنی مهندسی پویا واپایش پارسی” می باشد استفاده نخواهید کرد.

قوانین در مورد کالا ها

ضمانت اجناس از تاریخ نصب توسط تکنسین محاسبه میگردد.

هرگونه تغییر در ظاهر نصب غیر حرفه ای ، بریدن سیم های دوربین های جهت نصب فیش موجب ابطال گارانتی میشود.

نصب دوربین در محل نا مناسب  با توجه نوع دام یا بولت بودن

استفاده از هارد نا مناسب با توجه بع نوغ دی وی آر انالوگ یا شبکه یا ای اچ دی

هر دوربین و یا کالا تا 24 ساعت قابل ارجاء و تا یک هفته در صورت عدم رضایت قابل تعویض میباشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *