نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

پارس تکنیک ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی ، تعمیر ، گسترش فضا تحت پوشش ، تعویض دوربین ، تغییر محل نصب دوربین مدار بسته میباشد .
لذا جهت هرگونه سرویس با ما تماس بگیرید تا با ارائه برترین سرویس همراه مجرب ترین تکنسین ها خدمتی درخور مشتری خود ارائه دهیم چرا که در پارس تکنیک مشتری مدار حرف اول را در تمام سرویس های ما میدهد .

شماره تماس جهت هرگونه سوال فنی و در خواست خدمات دوربین مدار بسته :

در صورت نیاز به نصب دوربین مدار بسته و یا نصب دی وی آر با شماره های زیر تماس بگیرید :
    جهت تماس شماره را لـــمــــس کنید    :  

09125401557

09375401557
02133872548

پارس تکنیک فروشنده انواع دوبین مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه IP و AHD ,HD-CVI , HD-TVI در سراسر ایران و تمامی شهر ها و شهرستان های کشور میباشد . از مزایای آن میتوان به ضمانت نامه صد در صد معتبر آن پرداخت و تعمیر و تعویض دوربین در صورت عدم رضایت مشتری و یا شما همکار گرامی میباشد که شرکت پارس تکنیک  همواره مزایا و امتیازات خاصی را برای نصاب دوربین مداربسته و کلیه تکنسین ها در نظر میگیرد که تحت عنوان فروش به همکار با قیمت مناسب میباشد .

امتیازات در نظر گرفته شده برای فروشندگان دوربین مدار بسته و گارانتی آن قابلیت تعویض کالای فروخته شده در صورت عدم رضایت به هر دلیل منطقی و یا خراب شدن دوربین بعد نصب میباشد که اگر خرابی دوربین مدار بسته کمتر 1 هفته باشد آن را به رایگان تعویض و تا یکسال باشد کاملا رایگان تعمیر مینماییم . همیشه حق با مشتریان گرامی و مخصوصا همکاران و نصاب های دوربین مداربسته و تکنسین فنی میباشد .

شما در هر شهر شهرستان و یا محلی در کشور باشید میتوانید محصول و یا کالای مورد نظر خود را حداکثر تا 48 ساعت و با حداکثر کرایه حمل و نقل تا 25 هزار تومان برای دورترین نقاط مثل جزیره کیش دریافت کنید چرا که پارس تکنیک از سامانه سیستم حمل و نقل باربری مویرگی با اتوبوس ها و یا شرکت های باربری با قابلیت پیگیری و مشاهده وضعیت کالای سفارش داده شده شامل دوربین مدار بسته ، دی وی آر ، هارد و یا سایر تجهیزات سیستم های نظارتی اماکن را بصورت آنلاین استفاده می کند .

جهت خرید دوربین مداربسته در شهر ، شهرستان و یا شهرک محل زندگی خود نام آن را در لیست زیر پیدا کنید و روی آن کلیک کنید .

پارس تکنیک فروشنده انواع دوبین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه IP و AHD ,HD-CVI , HD-TVI در سراسر ایران و تمامی شهر ها و شهرستان های کشور میباشد . از مزایای آن میتوان به ضمانت نامه صد در صد معتبر آن پرداخت و تعمیر و تعویض دوربین مداربسته در صورت عدم رضایت مشتری و یا شما همکار گرامی میباشد که شرکت پارس تکنیک  همواره مزایا و امتیازات خاصی را برای نصاب دوربین مداربسته و کلیه تکنسین ها در نظر میگیرد که تحت عنوان فروش به همکار با قیمت مناسب میباشد .

امتیازات در نظر گرفته شده برای همکار دوربین مدار بسته و گارانتی آن قابلیت تعویض کالای فروخته شده در صورت عدم رضایت به هر دلیل منطقی و یا خراب شدن دوربین بعد نصب میباشد که اگر خرابی دوربین مدار بسته کمتر 1 هفته باشد آن را به رایگان تعویض و تا یکسال باشد کاملا رایگان تعمیر مینماییم . همیشه حق با مشتریان گرامی و مخصوصا همکاران و نصاب های دوربین مداربسته و تکنسین فنی میباشد .

شما در هر شهر شهرستان و یا محلی در کشور باشید میتوانید محصول و یا کالای مورد نظر خود را حداکثر تا 48 ساعت و با حداکثر کرایه حمل و نقل تا 25 هزار تومان برای دورترین نقاط مثل جزیره کیش دریافت کنید چرا که پارس تکنیک از سامانه سیستم حمل و نقل باربری مویرگی با وسایل نقلیه عمومی و یا شرکت های باربری با قابلیت پیگیری و مشاهده وضعیت کالای سفارش داده شده شامل دوربین مدار بسته ، دی وی آر ، هارد دوربین مداربسته و یا سایر تجهیزات سیستم های نظارتی اماکن را بصورت آنلاین استفاده می کند .

تهران
 اصفهان
 تبریز ، آذربایجان شرقی
کرج ، البرز
شیراز ، فارس
اهواز ، خوزستان
ارومیه ، آذربایجان غربی
قم
کرمانشاه
زاهدان ، سیستان و بلوچستان
رشت ، گیلان
کرمان
همدان
اراک ، مرکزی
یزد
اردبیل ، اردبیل
بندر عباس ، هرمزگان
قزوین
زنجان
خرم‌آباد ، لرستان
 سنندج ، کردستان
گرگان ، گلستان
ساری ، مازندران
بجنورد ، خراسان شمالی
بندر بوشهر ، بوشهر
بیرجند ، خراسان جنوبی
ایلام
شهرکرد ، چهارمحال و بختیاری
سمنان
یاسوج ، کهگیلویه و بویراحمد